2022

II. business konference hca

jak dosáhnout úspěchu a expanze

Dní
Hodin
Minut
Sekund
Sorry, our sale is over, see you next time
motivace znalosti zkušenosti inspirace prosperita výsledek

Co získáte účastí na konferenci?

Jedná se o první konferenci pořádanou v ČR pod vedením HCA Czechia, v rámci které získáte nejen praktické know-how pro úspěšnou budoucnost Vašeho podnikání, ale uslyšíte i několik úspěšných podnikatelů z ČR a SR, kteří se na této konferenci podělí o své vlastní zkušenosti a konkrétní postupy, které jim pomohly vybudovat prosperující business.

Program Konference je sestavený tak, aby byl tento den pro Vás skutečnou inspirací a zároveň i odpočinkem od každodenního stresu, takže se budete moci plně soustředit na studium a plánování rozvoje a zlepšování Vašeho businessu.

Zúčastněte se 23.9. Konference „Jak připravit firmu na nejbližších 5 let“ i Vy, a načerpejte informace, energii a inspiraci pro Vaši úspěšnou budoucnost.

Pro koho je konference určená

Konference je určená pro majitele, manažery a vedoucí pracovníky, kterým záleží na jejich podnikání a chtějí zajistit pozitivní směřování a rozkvět své firmy nejen dnes, ale i v následujících letech. A také pro všechny, kdo se rádi inspirují zkušenostmi a životními příběhy úspěšných podnikatelů.

Jedná se o jedinečnou příležitost, kdy dostáváte možnost potkat se s úspěšnými lidmi z různých firem a oborů, se kterými se můžete osobně pobavit a odnést si tak z celé akce co nejvíce pro Vás a Vaši firmu.

řečníci

Martin Kolenička

HCA s.r.o.
brno
Mgr. Martin Kolenička je úspěšný business coach, lektor a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti obchodu, řízení a marketingu. Proškolil více než 4500 firem a přes 45 000 lidí a jen za posledních 5 let realizoval cca 40 vzdělávacích projektů pro významné české firmy. Je výkonným ředitelem a klíčovým lektorem HCA Czechia. Je autorem motivačního CD „Motivace pro život“, a spoluautorem knihy „Kľuč k úspešnej firme“.

Ladislav Pavlík

HCA Slovakia, s.r.o.
Košice
Ladislav Pavlík je prezidentem HCA Slovakia, které působí na Slovensku od roku 2001 a dnes patří k nejvýznamnějším vzdělávacím institucím pro manažery. Vyškolil tisíce slovenských podnikatelů a manažerů, a pomohl jim zlepšit jejich osobní i pracovní život a vnést více úspěchu a etiky do podnikání na Slovensku. Je autorem motivační knihy „O mojom živote nebudú rozhodovať iní“ a spoluautorem knihy „Kľuč k úspešnej firme“.

ján seszták

SOS electronic s.r.o
košice

Miroslav Ostrý je odborníkem na krizový management, a působí také jako konzultant a kouč. Je klientem HCA Czechia, ale zároveň i externím lektorem semináře „Strategický manažment“. U klientů HCA je vemi oblíbený, zejména pro jeho dlouhodobé zkušenosti z vedení českých strojírenských firem. Momentálně působí ve vedení společnosti KSK Precise Motion, a.s. jako statutární ředitel.

Další řečníci

Maťo

martin kolenička

hca brno s.r.o.

Maťo

martin kolenička

hca brno s.r.o.

Maťo

martin kolenička

hca brno s.r.o.

Na konferenci vystoupí úspěšní podnikatelé z ČR i zahraničí, kteří se na Konferenci podělí o své zkušenosti z podnikání.

icon-speaker

Další řečník

firma

popis řečníka

icon-speaker

další řečník

firma

popis řečníka

icon-speaker

další řečník

firma

popis řečníka

10 důvodů, proč si Konferenci nenechat ujít

Přijďte si pro inspiraci a funkční know-how pro Vaše podnikání.

hotel brno

adresa bude upřesněna

23.9.2022

jaká je cena

plná cena (bez dph)

9 970,- 

množstevní sleva

Při zakoupení 10 lístků pro jednu firmu platí 50% SLEVA

Využijte zvýhodněné ceny a rezervujte si místo ještě dnes!

časté dotazy

Konference je určená pro podnikatele, majitele a ředitele firem a jejich spolupracovníky a známé, kteří se chtějí inspirovat a motivovat příběhy a zkušenostmi úspěšných podnikatelů a získat návod, jak se připravit na nejbližších 5 let. Není nezbytné být již klientem HCA. Konference se můžete zúčastnit i tehdy, když se bude jednat o vaši první službu HCA.

Chcete se zúčastnit Konference i s Vašimi klíčovými lidmi z firmy? Případně pozvat i firemní zákazníky? Pak můžete využít některou z našich balíkových, zvýhodněných cen.

Při objednání 10 účastí získáváte 50% slevu.

Při objednání 5 účastí získáváte 30% slevu.

Vhodný oděv na konferenci je Business casual, tedy lehce formálnější, ale stále profesionální. Hlavně aby Vám byl oděv pohodlný a vydrželi jste v něm celý den.

Oblečení si můžete odložit na stojany vedle konferenčního sálu, kde budou v bezpečí, a uzamčeny po dobu celé konference.

Na místě budou připraveny materiály na Vaše poznámky, i drobné občerstvení a zajištěný oběd. Pokud jste však zvyklí na nějaké své fixky, či zvýrazňovače, nebo si zapisovat poznámky do notebooku, tak si prosím vezměte s sebou.

Parkovat můžete přímo před hotelem. Parkovacích míst je dostatek, a je zdarma.
Pokud nemáte možnost na Konferenci dojet autem, tak nezoufejte. K hotelu můžete využít jak taxislužbu, tak MHD ze Starého Lískovce (smyčka), Brno. autobus č. 401 nebo 402. Cesta trvá cca 18 min. Vystoupíte pak na zastávce Ostrovačice Říčanská.

V rámci konference můžete využít 20% slevu na ubytování z ceníkových cen D1 hotelu. Ubytování si můžete zajistit přímo sami, s poznámkou, že jste člen konference HCA a žádáte tedy o uplatnění 20% slevy. Ubytování Vám případně rádi zajistíme i my. Stačí poslat požadavek přímo s objednávkou.

Konference samotná začíná v 9:00 hod.

Registrace a prezence účastníků probíhá již od 8:00 do 8:55 hod.

Dojděte proto prosím raději trochu dříve, ať si můžete dát před začátkem ještě nějaké občerstvení, a vybrat si oběd, a své místo v sále, a zapsat se na prezenční listinu.

V celém hotelu D1 je samozřejmě Wifi. Připojit se můžete po dobu konference zcela zdarma.

reference

„Děkuji za dodání energie do zbývající části roku, která je pro nás vždy nejnáročnější. Jsem rád, že každý přednášející vypíchl pár důležitých bodů z jeho oblasti. Velký přínos.“
Rudolf Koláčný
Chief Operations Officer ve firmě Backbone s.r.o.
„Mám výborné dojmy. Boli prezentované hodnotné informácie použiteľné v živote. Som nadšený!“
Pavel Fiľo
EXIM – TECH s.r.o.
„Naprosto nadčasové. Teď vidím své cíle a plán mnohem jednodušší a dosažitelný. Jsem nadšený!"
Vojtěch Jurák
Explicit Invest s.r.o
„Byl jsem zde poprvé a Konference předčila mé očekávání. Naprosto super a užitečné informace, které okamžitě aplikuju do praxe. Jsem nadšený!“
Robert Koníček
Explicit Invest
„Jsem velmi nadšený profesionálním způsobem vedení konference!“
Vladimír Denk
MaDe spol. s.r.o.
„Dnešní den byl pro mne velkou inspirací a věřím, že tuto inspiraci dokážeme využít v praxi do konce tohoto roku. Už teď se těším na příští konferenci."
Radek Peška
Evora CZ, s.r.o.
„Nejlepší konference - informace vyvážené, dobře duplikovatelné s širokým přesahem. Jsem nadšená!“
Lucie Trhlíková
BASIC Česká republika, z.s.
„Veľmi užitočné informácie, ktoré keď budú sa aplikovať, tak firma móže expandovať a spósobí lepšie prežitie. Som nadšená!
Monika Fulerčíková
CENTRUM Basic Bratislava
„Dobrá organizace a výborný prostor. Skvělí speakeři, kteří mluvili z praxe. Namotivovaný dojem!“
Adam Adday
Agroad s.r.o.
„Konference předčila mé očekávání. Jsem nadšený!“
Tomáš Plesník
Auto Balvin spol. s.r.o.
„Energie. Řešení. Důležité principy, které když zavedu, znásobím svůj úspěch. Jsem nadšený!“
Ondřej Svoboda
Simple Lift s.r.o.
Rezervujte si své místo na HCA KONFERENCI:
 
Klíčové a praktické informace